Motorlu Kurye

Hd_Motorlu_kurye
Motorlu Kurye: Evrak, küçük paket vb. gönderilerinizin bir bölgeden alınıp bir bölgeye, ortalama olarak 120 dakika ile 150 dakika da teslim edildiği gönderi şeklidir. Hava ve yol gibi zorluk derecesine göre belirtilen zamanlarda değişiklik olabilirHemen yetiştirmeniz gereken evraklarınız mı var? Ya da son dakikada hatırladığınız ve ulaştırmanız gereken hediyeleriniz? Eğitimli, disiplinli, motorlu kurye personeller dar zamanlarınızda yardımınıza yetişen kurtarıcılardır motorlu kurye ler. Günlük yaşam kargaşası içinde zor zamanlarımızda yardımımıza koştukları inkâr edilemez bir gerçektir. Gerek çalışan personel açısından gerekse işletmeciler açısından birçok zorluklarla dolu olan motorlu kurye hizmetleri Türkiye’ye ilk olarak 1989 yılında Kurye Sektörü Hayata Geçirilmiştir.

 Kuryeler olmadan önce gönderilerini kargo şirketleriyle ileten müşteriler, zamanın değerini anlamaya başlamalarıyla ve kurye şirketlerinin de kurulmasıyla motorlu kuryeleri tercih etmeye başlamışlardır. Bunun farkına varan kargo şirketleri müşterilerine daha hızlı hizmet sunmanın yollarını araştırmaya başlamışlardır.

 Kuryecilik sektörünün kargo sektörüne kıyasla en büyük avantajı zamandır. Kargo şirketleri gönderileri birkaç günde teslim edebilirken, kurye şirketleri ise gönderileri dakikalar içerisinde teslim edebilirler, tabi gönderilerinizin sınırı şehir içiyle sınırlı kaldığı müddetçe. Motorlu kuryelerin bu gönderileri hızlı bir şekilde iletmeleri içinse gerekli donanıma sahip olmaları ve gerekli eğitimleri almış olmaları gerekmektedir.

 Yüksek kalitede hizmet sunan kurye şirketleri, müşteri memnuniyetini ön plânda tutmaktadırlar. Günümüzde teknolojinin de ilerlemesiyle, müşterilerine artık çok daha kaliteli ve hızlı hizmet sunmaktadırlar. Hızlı ve güvenli olmak motorlu kuryelerin en önemli prensiplerinden birisidir. Kurye şirketlerinin asıl hedefi müşteri memnuniyetidir. Müşterilerine daha hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet sunmak isterler. Böylece toplumdaki prestijlerini artırarak daha çok müşteri çekmeyi hedeflerler. Tüm gönderilerde, gönderi boyutu küçük ya da büyük fark etmeksizin gönderilerinizi büyük bir özen ve titizlikle taşımak kurye şirketleri için son derece önemlidir.

 Motorlu kurye basit bir iş gibi gözükse de aslında bu büyük bir yanılgıdan başka bir şey değildir. Özellikle İstanbul gibi trafiğin yoğun olduğu illerde motorlu kuryeler için siparişleri teslim etmek daha zor ve tehlikelidir. Hem hızlı hizmet vermek zorunda hem de güvenliklerini korumak zorundadırlar. Bu yoğun trafiğe birde yağmur, kar gibi etkenler eklendiğinde kaza yapma riski biraz daha artmaktadır. Bu nedenle seçilecek olan kuryeler gerekli eğitimleri almış olmalıdırlar.

 Zamanın ve teknolojinin de ilerlemesiyle artık motorlu kuryelerle bir telefonla veya online olarak irtibata geçip evraklarınızı yollayabilirsiniz.Telsizlerin Tarihte Kaldığı Günümüz Teknolijisinde Büyük Kolaylık Sağlıyor

Hemen Ara