Bursa Motorlu Kurye

Bursa Motorlu Kurye web sayfamıza hoşgeldiniz…

Bursa Motorlu Kurye

Bursa Motorlu Kurye

 Merkez kurye : Bursa Motorlu Kurye hizmetleri İstanbul dan vereceğiniz evrak paket vs. Gönderileriniz’de en 4 saat içinde vereceğiniz adrese ulaştırırız.Merkez kurye bursa ve istanbul’un çevre illerine siz değerli müşterilerimizin vereceği evraklarınızı en kısa ve en ekonomik koşullarda adreslerinize ulaştırıyoruz.

Bursa Motosikletli Kurye hizmet koşullarımız

Merkez Kurye ekibi olarak İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında aktif olarak faliyet göstermekteyiz. İstanbul ilimizden başka bir ile yapacağınız gün içi gönderileriniz istediğiniz süre zaman da sorunsuz olarak ulaştırılmaktadır. Bursa ve çevre ilçelerinden yapacağınız gönderileriniz için Genel merkezimizden saha personeli yönlendirerek gönderileriniz tarafınızdan teslim alınır ve istediğiniz lokasyonlara teslim edilir.

Bursa Kurye teslimat seçeneklerimiz

İstanbul Anadolu Yakasında bulunan merkez kurye genel merkezimize yapmış olduğunuz iş emriniz doğrultusunda çalışmaya başlıyoruz. İstanbulun tüm ilçelerinden çevre illere göndermek istediğiniz evrak, koli, hediyelik eşya, paket, ve matbu şeklinde ulaştırılması gereken ve motosiklet ile taşınabilmesi yasal olan her tür kargo gönderilerinizi gün içi mesai saatlerimizde uzman motorize ekiplerimiz ile Bursa Kurye hizmet seçeneklerimizi gerçekleştiriyoruz.

Bursa Kurye Hizmet Bölgelerimiz

 İstanbul Anadolu Yakası Bölgelerimiz

 Ümraniye Kurye, Üsküdar Kurye, Kadıköy Kurye, Kavacık Kurye, Beykoz Kurye, Anadolu Hisarı Kurye, Çekmeköy Kurye, Çengelköy Kurye, Beylerbeyi Kurye, Göztepe Kurye, Sancaktepe Kurye, Saragazi Kurye, Samandıra Kurye, Sultanbeyli Kurye, Kurtköy Kurye, Tuzla Kurye, Ataşehir Kurye, Bostancı Kurye, Erenköy Kurye, Kozyatağı, Maltepe Kurye, Kartal Kurye, Suaideye Kurye, Gebze Kurye, Kocaeli Kurye, ve tüm Anadolu Yakası bölgelerinde kesintisiz olarak hizmetlerimiz devam etmektedir.

İstanbul Avrupa Yakası Bölgelerimiz

 Beşiktaş Kurye, Şişli Kurye, Maslak Kurye, Mecidiyeköy Kurye, Sarıyer Kurye, Arnavutköy Kurye, Ortaköy Kurye, Kağıthane Kurye, Kilyos Kurye, Okmeydanı Kurye, Ulus Kurye, Etiler Kurye, Levent Kurye, Eminönü Kurye, Sirkeci Kurye, Fatih Kurye, Aksaray Kurye, Gaziosmanpaşa Kurye, Sulgazi Kurye, Ataköy Kurye, Bakırköy Kurye, Zeytinburnu Kurye, Şirinevler Kurye, Yenibosna Kurye, Yeşilköy Kurye, Küçükçekmece Kurye, Büyükçekmece Kurye, Sefaköy Kurye, Halkalı Kurye, Güneşli Kurye, Bağcılar Kurye, Gazimahallesi Kurye, Silivri Kurye, Tekirdağ Kurye, Çorlu Kurye, ve Avrupa yakası tüm ilçelerde de aktif olarak hizmetlerimiz devam etmektedir.

 

Hemen Ara